Wyjątkowe Powiatowo-Gminne Święto Plonów. Piękne wieńce dożynkowe.

Opublikowane przez Wyjątkowe Powiatowo-Gminne Święto Plonów. Piękne wieńce dożynkowe.

Podczas tegorocznych uroczystości dożynkowych nie mogło zabraknąć tradycyjnych wieńców przygotowanych przez sołectwa i parafie z gminy Przasnysz oraz lokalne samorządy: powiatu przasnyskiego, gminy Przasnysz i miasta Przasnysz. Wspaniałe prace przyciągały pełne uznania spojrzenia przybyłych gości i mieszkańców.

W konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy nagrodzono pucharami, dyplomami i upominkami ufundowanymi przez starostę przasnyskiego Krzysztofa Bieńkowskiego:

I miejsce - Sołectwo Lipa.

II miejsce - Sołectwo Osówiec Kmiecy.

III miejsce - Sołectwo Gostkowo.

Data: 2019-10-20
Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa