XI Sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

Porządek X sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 10 września 2019 r. o godz. 08.15 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Porządek obrad:
1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z X sesji Rady Powiatu Przasnyskiego.
Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w sprawach:
4. Udzielenia pomocy finansowej Gminie Krasne.
5. Zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przasnyskiego na lata 2019-2027.
6. Wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na rok 2019.
7. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
8. Interpelacje i zapytania.
9. Wnioski i oświadczenia.
10. Zakończenie sesji.

Data: 2019-09-23