XIII SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Opublikowane przez XIII SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Porządek XIII Sesji Rady Powiatu Przasnyskiego IV kadencji, która odbędzie się w dniu 15 grudnia 2011 r. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu.

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Przyjęcie porządku dziennego.

3. Przyjęcie protokołu z XII sesji Rady Powiatu.

4. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.

5. Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w sprawach:

5.1 zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2011 – 2020,

5.2 wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na rok 2011,

5.3 przyjęcia „Strategii Promocji Powiatu Przasnyskiego na lata 2012 – 2020”.

5.4 zatwierdzenia Statutu Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu.

5.5 określenia zasad zbywania, oddawania w dzierżawę, najem, użytkowanie oraz użyczenie aktywów trwałych Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu.

5.6 przyjęcia Regulaminu Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu.

5.7 uchwalenia statutu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu

6. Interpelacje i zapytania.

7. Wnioski i oświadczenia.

8. Zakończenie sesji.

Podpis: