XIV SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Porządek XIV Sesji Rady Powiatu Przasnyskiego IV kadencji, która odbędzie się w dniu 29 grudnia 2011 r. o godz. 11:30 w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z  XIII sesji Rady Powiatu.
4. Informacja Przewodniczącego Zarządu o pracach Zarządu Powiatu Przasnyskiego w 2011 r.
5. Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w sprawach:
5.1. Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przasnyskiego na lata 2012-2020,
5.2. uchwalenia budżetu powiatu przasnyskiego na rok 2012,
5.3. wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na rok 2011,
5.4. zmiany uchwały w sprawie zaciągnięcia długoterminowych kredytów,
5.5. powołania Rady Społecznej przy Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu,
5.6. zmiany Uchwały Nr XII/115/2011 Rady Powiatu Przasnyskiego z dnia 30 listopada 2011 w sprawie uchwalenia „Programu współpracy powiatu przasnyskiego z organizacjami pozarządowymi i pomiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2012r.”.
6. Interpelacje i zapytania.
7. Wnioski i oświadczenia.
8. Zakończenie sesji.

Po sesji odbędzie się uroczyste spotkanie Rady Powiatu Przasnyskiego z Radą Miejską w Chorzelach – godz. 1400-1600 z następującym porządkiem:
1. Zapoznanie z lokalizacją Przasnyskiej Strefy Gospodarczej podstrefa Chorzele.
2. Otwarcie zmodernizowanego odcinka drogi powiatowej  Chorzele – Budki – ul. Zduńska  w Chorzelach.
3. Wręczenie wyróżnienia „Zasłużony dla Gminy Chorzele” Panu Adamowi Struzikowi – Marszałkowi Województwa Mazowieckiego.
4. Wręczenie wyróżnień osobom prowadzącym działalność skierowaną na rzecz ochrony i promocji zdrowia mieszkańców powiatu przasnyskiego.
5. Wręczenie stypendiów za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych studentów zamieszkałych na terenie Powiatu Przasnyskiego.
6. Występ chóru „SURMA”.

Marek Walędziak