XLVIII SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Porządek XLVIII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 28 sierpnia 2014 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z XLVII sesji Rady Powiatu.
4. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
5. Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w sprawach:

5.1. zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2014-2022,
5.2. wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na rok 2014,
5.3. przyjęcia „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Przasnyskiego na lata 2014-2020”,
5.4. zmiany uchwały o wyrażaniu zgody na zamianę nieruchomości,
5.5. rozpatrzenia skargi na Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowalnego, Pana Mieczysława Wódkiewicza.
6. Przyjęcie informacji z wykonania budżetu powiatu za I półrocze 2014 roku.
7. Przyjęcie informacji o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej za I półrocze 2014r.
8. Przyjęcie informacji o przebiegu wykonania planu finansowego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu za I półrocze 2014r.
9. Interpelacje i zapytania.
10. Wnioski i oświadczenia.
11. Zakończenie sesji.

Marek Walędziak