XV SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Porządek XIV Sesji Rady Powiatu Przasnyskiego IV kadencji, która odbędzie się w dniu 31 stycznia 2012 r. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z  XIV sesji Rady Powiatu.
4. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
5. Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w sprawach:
5.1 zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2012 – 2020,
5.2 wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na  rok 2012,
5.3 rozpatrzenia skargi na Dyrektora Zespołu Szkół Licealnych Liceum Ogólnokształcącego  im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu Panią Marię Kowalską.
5.4 wyrażenia zgody na przyjęcia darowizny nieruchomości.
6. Przyjęcie Sprawozdania z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Przasnyskiego w 2011 roku.
7. Przyjęcie Sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostkę samorządu terytorialnego.
8. Przyjęcie ramowego planu pracy Rady Powiatu Przasnyskiego na 2012 rok.
9. Przyjęcie planów pracy Komisji Stałych Rady Powiatu Przasnyskiego na 2012 rok.
10. Przyjęcie sprawozdań z  prac Komisji Stałych Rady Powiatu Przasnyskiego za 2011 rok
11. Interpelacje i zapytania.
11. Wnioski i oświadczenia.
12. Zakończenie sesji.

Marek Walędziak