XVII SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Opublikowane przez XVII SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Porządek XVII Sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 2 kwietnia 2012 r. o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z  XVI sesji Rady Powiatu.
4. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
5. Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w sprawach:
5.1 zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2012 – 2020,
5.2 wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na  rok 2012,
5.3 wyrażenia zgody na podjęcie działań zmierzających do przejęcia przez Powiat Przasnyski od Gminy Miasto Przasnysz prowadzenia Publicznego Gimnazjum
z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu
5.4 Określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2012 r.
5.5 wyrażenia zgody na dokonanie darowizny nieruchomości,
5.6 wyrażenia zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym umów na wydzierżawienie nieruchomości.
6. Interpelacje i zapytania.
7. Wnioski i oświadczenia.
8. Zakończenie sesji.

Marek Walędziak