XXIII Sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

Opublikowane przez XXIII Sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

Porządek XXIII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 16 czerwca 2020 roku o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Porządek obrad:
1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z XXII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego.
4. Przyjęcie sprawozdania z realizacji „Programu współpracy powiatu przasnyskiego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego za 2019 rok”.
5. Przyjęcie „Informacji o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu przasnyskiego za 2019 rok”.
6. Przyjęcie „Oceny sytuacji pożarowej i miejscowych zagrożeń oraz funkcjonowania Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego na terenie powiatu przasnyskiego za rok 2019”.

Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w sprawach:
7. zmiany uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przasnyskiego na lata 2020 – 2031.
8. wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na rok 2020.
9. emisji obligacji komunalnych.
10. dokonania oceny sytuacji ekonomiczno-finansowej Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu.
11. ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Przasnyskiego.
12. udzielenia dotacji w 2020 r. na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowalne przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków położonych na obszarze Powiatu Przasnyskiego.
13. wyrażenia zgody na obciążenie nieruchomości służebnością przesyłu.
14. przyjęcia oceny zasobów pomocy społecznej za rok 2019 dla Powiatu Przasnyskiego.
15. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
16. Interpelacje i zapytania.
17. Wnioski i oświadczenia.
18. Zakończenie sesji.

Data: 2020-08-04