XXIII SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Porządek XXIII Sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 27 września 2012 r. o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z XXII sesji Rady Powiatu.
4. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
5. Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w sprawach:

5.1. powierzenia Gminie Jednorożec zarządzania publiczną drogą powiatową,
5.2. zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2012 - 2020,
5.3. wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na  rok 2012,
5.4. udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej gminie – Miasto Przasnysz,
5.5. wyrażenia zgody na wydzierżawienie aktywów trwałych Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu,
5.6. przekazania skargi.
6. Przyjęcie informacji z wykonania  budżetu powiatu za I półrocze 2012 roku.
7. Przyjęcie informacji o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej za I półrocze 2012r.
8. Przyjęcie informacji o przebiegu wykonania planu finansowego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu za I półrocze 2012r.
9. Interpelacje i zapytania.
10.Wnioski i oświadczenia.
11. Zakończenie sesji.