XXIX SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Porządek XXIX sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 14 listopada 2016 r. o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Porządek obrad:
1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z XXVIII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego.
4. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
5. Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w sprawach:

5.1. zmiany uchwały Nr XIX/126/2016 z dnia 18 lutego 2016 r.  w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Powiatu Przasnyskiego do współpracy w ramach Regionalnych Inwestycji Terytorialnych subregionu ostrołęckiego województwa mazowieckiego i zawarcie porozumienia pomiędzy Powiatem Przasnyskim a pozostałymi powiatami i gminami wchodzącymi w skład subregionu ostrołęckiego województwa mazowieckiego, 5.2. likwidacji powiatowej jednostki p.n. Powiatowy Zespół Ekonomiczno – Administracyjny Szkół i Placówek w Przasnyszu w celu utworzenia samorządowej jednostki organizacyjnej Centrum Usług Wspólnych w Przasnyszu oraz nadania tej jednostce statutu.
6. Interpelacje i zapytania.
7. Wnioski i oświadczenia.
8. Zakończenie sesji.

Marek Walędziak