XXIX Sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

Opublikowane przez XXIX Sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

Porządek XXIX sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 27 października 2020 roku w sposób korespondencyjny.

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z XXVIII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego.
4. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków położonych na obszarze Powiatu Przasnyskiego. (Nr druku 219/2020).
5. Interpelacje i zapytania.
6. Wnioski i oświadczenia.
7. Zakończenie sesji.