XXV Sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

Opublikowane przez XXV Sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

Porządek XXV sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 28 sierpnia 2020 roku o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Porządek obrad:
1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z XXIV sesji Rady Powiatu Przasnyskiego.

Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w sprawach:
4. ustalenia trybu udzielania i rozliczania oraz trybu przeprowadzania kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystania dotacji udzielanych z budżetu Powiatu Przasnyskiego dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek prowadzonych przez osoby fizyczne i osoby prawne niebędące jednostkami samorządu terytorialnego.
(Nr druku: 203/2020)
5. zmiany Uchwały Nr XII/113/2019 Rady Powiatu Przasnyskiego z dnia 25 września 2019 roku w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji społecznych w przedmiocie Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego.
(Nr druku: 204/2020)
6. zmiany Uchwały Nr XXIV/199/2020 Rady Powiatu Przasnyskiego z dnia 29 lipca 2020 roku w sprawie ustalenia szczegółowego harmonogramu realizacji Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego – edycja na 2021 rok.
(Nr druku: 205/2020)
7. ustalenia wysokości środków przeznaczonych na realizację Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego na 2021 rok.
(Nr druku: 206/2020)
8. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu Przasnyskiego w okresie między sesjami.
9. Interpelacje i zapytania.
10. Wnioski i oświadczenia.
11. Zakończenie sesji.