Opublikowane przez XXX Lat Wolności – sylwetki wyróżnionych przedsiębiorców z gminy Jednorożec – „Basta” Norbert Wilga

Kontynuujemy prezentację sylwetek wyróżnionych, podczas gali „XXX Lat Wolności”, przedsiębiorców i rolników.  Czas na kolejną firmę z gminy Jednorożec. Serdecznie gratulujemy!

Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „Basta” Norbert Wilga

Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „Basta” Norbert Wilga powstało w 1996 r. Jest to firma rodzinna. Głównym profilem działalności jest produkcja pieczywa na naturalnym zakwasie. Teren działania przedsiębiorstwa obejmuje swoim zakresem obszar powiatu przasnyskiego i okolic. „Basta” dysponuje własnymi środkami transportowymi i sukcesywnie poszerza pole działania. Przedsiębiorstwo od początku opiera się na własnej pracy. Poza tym aktywnie włącza się w akcje społeczne, wspiera placówki oświatowe i działania na rzecz lokalnej społeczności.

Data: 2020-02-17
Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza