Opublikowane przez XXX Lat Wolności – sylwetki wyróżnionych przedsiębiorców z gminy Jednorożec – Sklep Wielobranżowy Goś Zdzisław

Kontynuujemy prezentację sylwetek wyróżnionych, podczas gali „XXX Lat Wolności”, przedsiębiorców i rolników.  Czas na kolejną firmę z gminy Jednorożec. Serdecznie gratulujemy!

Sklep Wielobranżowy Goś Zdzisław

Działalność Sklepu Wielobranżowego Goś Zdzisław rozpoczął w październiku 1993 r. Od początku zajmował się głównie sprzedażą materiałów budowlanych, środków chemicznych oraz opału. Zakres oferowanych materiałów ciągle się poszerza.

Sklep wielobranżowy Goś Zdzisław