Opublikowane przez XXX Lat Wolności – sylwetki wyróżnionych przedsiębiorców z gminy Krasne – Artur Kraśniak

Kontynuujemy prezentację sylwetek wyróżnionych, podczas gali „XXX Lat Wolności”, przedsiębiorców i rolników. Czas na kolejnego przedsiębiorcę z gminy Krasne. Serdecznie gratulujemy!

Artur Kraśniak od 1995 roku prowadzi zakład „Usługi Betoniarsko-Kamieniarskie, który zajmuje się głównie wykonywaniem nagrobków, grobowców oraz elementów budowlanych z granitu.

Pan Artur korzystał ze środków zewnętrznych na zakup maszyn i urządzeń do obróbki kamienia w ramach programów: PROW na lata 2007- 2013. Działacz społeczny, Prezes Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Krasnem.

Data: 2019-07-21
Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora