Opublikowane przez XXX Lat Wolności – sylwetki wyróżnionych przedsiębiorców z gminy Krasne – Robert Grzeszczak

Kontynuujemy prezentację sylwetek wyróżnionych, podczas gali „XXX Lat Wolności”, przedsiębiorców i rolników. Czas na kolejnego przedsiębiorcę z gminy Krasne. Serdecznie gratulujemy!

Robert Grzeszczak prowadzi działalność gospodarczą od 1998 roku. Jest właścicielem sklepów wielobranżowych, ogólnospożywczych i przemysłowych, domu wypoczynkowego w Zakopanem oraz komisu wraz z wypożyczalnią samochodów w Przasnyszu.

Pan Robert również działa społecznie, pełni funkcję Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Wężewie.

Data: 2019-10-16
Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła