XXX Lat Wolności – sylwetki wyróżnionych przedsiębiorców z gminy Przasnysz – AGRO-PLUS Bogate

Kontynuujemy prezentację sylwetek wyróżnionych, podczas gali „XXX Lat Wolności”, przedsiębiorców i rolników. Czas na pierwsze przedsiębiorstwo z gminy Przasnysz. Serdecznie gratulujemy!

Firma AGRO-PLUS Bogate powstała w 2002 r. jako małe przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą i serwisem ciągników oraz maszyn rolniczych. Zatrudniała 3 pracowników. Obecnie, AGRO-PLUS to jeden z największych w Polsce autoryzowanych dealerów koncernu Same Deutz-Fahr z 30-osobową załogą na pokładzie, obsługującą tysiące klientów w 4 oddziałach firmy: Siedzibie głównej w Bogatem oraz filiach: Myszyniec, Olsztyn i Żuromin. W swojej ofercie posiada najważniejsze marki sprzętu rolniczego z Europy, jak również sprzęt krajowy.

Znakiem rozpoznawczym firmy jest bardzo dobrze zorganizowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - mobilny umożliwiający naprawę u Klienta oraz stacjonarny, obsługujący bardziej skomplikowane naprawy.

AGRO-PLUS Bogate jest również pionierem w dziedzinie internetowej sprzedaży oryginalnych części zamiennych do klientów indywidualnych oraz firm. Pierwszy w Polsce tego typu sklep internetowy do dziś stanowi wyznacznik funkcjonalności i jakości obsługi.

Każdego roku firma AGRO-PLUS rozwija się, poszerza horyzonty, dociera do co raz większej grupy odbiorców. Pozycja firmy na rynku stale rośnie, a jej sukces potwierdzają liczne wyróżnienia i nagrody. Największą jednak wartością są ludzie - pracownicy, partnerzy biznesowi oraz klienci, z którymi firma współpracuje dotychczas oraz ci, którzy dołączą w przyszłości.

Data: 2019-10-16
Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła