XXX Lat Wolności – sylwetki wyróżnionych przedsiębiorców z gminy Przasnysz – Anna i Karol FORMELA „DOM CHLEBA PIEKARNIA”

Kontynuujemy prezentację sylwetek wyróżnionych, podczas gali „XXX Lat Wolności”, przedsiębiorców i rolników. Czas na kolejne gospodarstwo z gminy Przasnysz. Serdecznie gratulujemy!

Dom Chleba Fornela

Piekarnie rodzinną założył w 2007 r. Kazimierz Formela. Wysoka jakość pieczywa szybko znalazła uznanie wśród mieszkańców powiatu przasnyskiego ale również makowskiego.

Nagła śmierć Kazimierza w 2018 roku nie przerwała działalności piekarni w której najlepsze tradycje kontynuują żona Anna i syn Karol.

Piekarnia oferuje pełną gamę różnorodnych wyrobów z naturalnego zakwasu z dodatkiem naturalnych drożdży piekarskich i najwyższej jakości mąki. Wszystkie rodzaje pieczywa mają wypieczoną i chrupiąca skórkę, wyjątkowy, niepowtarzalny smak. W ofercie piekarni jest chleb staropolski, chleb wiejski, orkiszowy,wieloziarnisty.Również atrakcyjna jest oferta wyrobów cukierniczych, m.in. ciasta drożdżowe, kruche, ciastka „z maszynki”, owsiane, z dynią, drożdżówki, rogaliki francuskie.

Piekarnia „Dom chleba” jest sponsorem licznych imprez kulturalnych organizowanych na terenie gminy Przasnysz.

Data: 2019-09-23
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli