XXX SESJA RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO

Porządek XXX nadzwyczajnej Sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 1 marca 2013 r. o godz. 12:30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Więcej w rozwinięciu wiadomości.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z XXIX sesji Rady Powiatu.
4. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu w okresie między sesjami.
5. Rozpatrzenie i podjęcie uchwał w sprawach:
5.1. zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2013-2022,
5.2. wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na rok 2013,
5.3. zaciągnięcia długoterminowej pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie,
5.4. wyrażenia zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym umów na wydzierżawienie i korzystanie z nieruchomości.
6. Interpelacje i zapytania.
7. Wnioski i oświadczenia.
8. Zakończenie sesji.

Marek Walędziak