XXXI Sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

Opublikowane przez XXXI Sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

Porządek XXXI sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 24 listopada 2020 r. w sposób korespondencyjny:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z XXX sesji Rady Powiatu Przasnyskiego.
4. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przasnyskiego na lata 2020 – 2031.
(Nr druku 229/2020)
5. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na 2020 rok. (Nr druku 230/2020)
6. Interpelacje i zapytania.
7. Wnioski i oświadczenia.
8. Zakończenie sesji.