XXXVI Sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

Opublikowane przez XXXVI Sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

Porządek XXXVI sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbędzie się 26 stycznia 2021 r. o godz. 13:30 w sali konferencyjnej na II piętrze Centrum Aktywizacji Biznesu.

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie porządku dziennego.
3. Przyjęcie protokołu z XXXV sesji Rady Powiatu Przasnyskiego.
4. Przyjęcie Sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostkę samorządu terytorialnego – Powiat Przasnyski.
5. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przasnyskiego na lata 2021 – 2033 (Nr druku 256/2021).
6. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Przasnyskiego na rok 2021 (Nr druku 257/2021).
7. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy komisji stałych Rady Powiatu Przasnyskiego na 2021 rok (Nr druku 258/2021).
8. Informacja Przewodniczącego Zarządu Powiatu o realizacji uchwał Rady Powiatu oraz pracach Zarządu Powiatu Przasnyskiego w okresie między sesjami.
9. Interpelacje i zapytania.
10. Wnioski i oświadczenia.
11. Zakończenie sesji.