Zakończenie roku szkolnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Przasnyszu

26 czerwca 2020r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Przasnyszu odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Pan Dyrektor Andrzej Marek Radomski wraz z wychowawcami wręczyli uczniom świadectwa, dyplomy, nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i czytelnictwie. Rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Starosta Powiatu Przasnyskiego pan Krzysztof Bieńkowski wręczył nagrodę pieniężną absolwentce klasy III Szkoły Branżowej I Stopnia – Patrycji Krysiak. Dyrekcja i Rada Pedagogiczna życzyli uczniom i rodzicom bezpiecznego i udanego wypoczynku podczas wakacji.

W Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Przasnyszu odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Data: 2020-07-15
Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza