Zapraszamy do udziału w projekcie adresowanym do uczniów klas I-VI w zakresie przeciwdziałania chorobom kręgosłupa u dzieci

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie „Zdrowy kręgosłup – wczesne wykrywanie i rehabilitacja chorób kręgosłupa u dzieci ” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WM 2014-2020. Liderem projektu jest Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu. Partnerem projektu jest Fundacja ProEdoo. Niezbędny wkład finansowy do projektu zapewnił powiat przasnyski.

Projekt jest adresowany do dzieci z klas I-VI z podejrzeniem lub stwierdzoną chorobą kręgosłupa. Rekrutacja do projektu rozpocznie się w sierpniu 2019 roku. Wsparcie obejmuje m. in. :
- opiekę medyczną i fizjoterapeutyczną,
- warsztaty edukacyjne dla dzieci i ich rodziców,
- zajęcia sportowe: gimnastyka korekcyjna oraz zajęcia na basenie z fizjoterapeutami,
- bezpłatny transport i opiekę na basen dla uczestników projektu.

Zajęcia będą realizowane przez cały rok szkolny 2019/2020.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 572 069 641, 508125949,
e-mail: rekrutacja@proedoo.pl

Biuro projektu - SPZZOZ w Przasnyszu, ul. Sadowa 9, 06-300 Przasnysz, pokój Z113.

Regulamin projektu - pobierz tutaj.

Formularz rekrutacyjny - pobierz tutaj.

Data: 2019-08-17
Imieniny: Anity, Elizy, Mirona