ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SZKOLENIE „PODSTAWY FUNDRAISINGU – SKUTECZNE POZYSKIWANIE FUNDUSZY” – 24.11.2008 R.

W dniu 24 listopda 2008 r. w godz. 9:00-16:00w sali konferencyjnej starostwa powiatowego w Przasnyszu (ul. Św. St. Kostki 5) odbędzie się szkolenie dla przedstawicieli lokalnych organizacji pozarządowych oraz instytucji społecznych zainteresowanych podnoszeniem swoich umiejętności i wiedzy na temat fundrasingu, czyli planowego, etycznego i skutecznego zbierania funduszy na cele społeczne.

Program szkolenia:

1. Miejsce fundraisingu w społeczeństwie obywatelskim - jak zdobywanie funduszy przekształciło się ważny obszar zarządzania, a fundraising w zawód.

2. Misja i wizja organizacji - jak zamienić je w fundamenty stabilności finansowej.

3. Zasady planowania działalności fundraisingowej - elementy dialogu i zarządzania strategicznego.

4. Rola wizerunku w budowaniu kapitału społecznego organizacji.

5. Metody finansowania działalności administracyjnej, kampanii i projektów.

6. Kampanie publiczne i medialne - analiza najlepszych przykładów polskich i zagranicznych.

7. Sponsoring - jak utrzymać sponsora. Trening komunikacji, test windy.

8. Praca z darczyńcami indywidualnymi - zbiórki publiczne, Direct Mail, 1%.

9. Piramida fundraisingowa - jak pokonać obawy przed proszeniem o więcej.

10. Skuteczny fundraiser - warunki powodzenia.

11. Kodeks etyczny fundraisera - jak zarządzać bez afer i ukrytych kamer.

12. Podsumowanie i dyskusja.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium powinny wypełnić dokumenty rekrutacyjne - do pobrania tutaj.

Data: 2019-08-17
Imieniny: Anity, Elizy, Mirona