Zapraszamy na inauguracyjne spotkanie „AZYMUT NA BIZNES”

Mazowiecka Izba Gospodarcza realizując zadanie publiczne na zlecenie Powiatu Przasnyskiego zaprasza przedsiębiorców z terenu powiatu przasnyskiego oraz osoby planujące rozpocząć działalność gospodarczą na cykl spotkań szkoleniowo-networkingowych „AZYMUT na BIZNES”.

Pierwsze spotkanie już w poniedziałek 3 sierpnia 2020 r.
Temat przewodni: „Współczesne metody prowadzenia biznesu”
Początek - godzina 15.00
Miejsce - Centrum Aktywizacji Biznesu, Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5.

Przyjdź, podzielimy się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem; nawiążesz też kontakty, które pomogą Ci na co dzień…

Projekt współfinansowany ze środków Powiatu Przasnyskiego