Opublikowane przez ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ DOTYCZĄCĄ PERSPEKTYW ROZWOJOWYCH POLSKIEJ WSI I ROLNICTWA W KONTEKŚCIE FUNDUSZY UNIJNYCH

Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Samorząd Powiatu Przasnyskiego zapraszają na bezpłatną konferencję pn. „Wykorzystanie środków UE w województwie mazowieckim” dotyczącą bieżącej sytuacji polskiej wsi i rolnictwa, wykorzystania środków z PROW 2007-2013 oraz możliwości pozyskania środków unijnych dla rolników i przedsiębiorców z branży rolnej w nowej perspektywie finansowej w UE. Konferencja odbędzie się w dniu 14 sierpnia 2014 r. w godzinach od 09:30 do 15:30 w hotelu IMPERIUM w Przasnyszu, ul. Leszno 50A.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną m.in.:
- informacje dotyczące wykorzystania środków na terenach wiejskich ze środków mechanizmów PROW  2007 – 2013 i innych;
- dobre praktyki w zakresie prawidłowo realizowanych projektów;
- dyskusja na temat efektów dotychczasowych działań samorządu Województwa Mazowieckiego.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do organizacji pozarządowych działających w obszarze wsi i rolnictwa, związków zawodowych i branżowych, partnerów społeczno – gospodarczych, ośrodków doradztwa rolniczego, izb rolniczych, Lokalnych Grup Działania, instytucji naukowo – badawczych, uczelni wyższych, szkół rolniczych i samorządów lokalnych województwa mazowieckiego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizator zapewnia obiad i catering. Dodatkowo uczestnicy będą mieć zapewnione materiały konferencyjne.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do złożenia formularza zgłoszeniowego.

Zgłoszenia prosimy przysłać w terminie do dnia 5 sierpnia 2014 r.:
- pocztą na adres: Centrum Biznesu i Promocji Kadr Spółka z o.o. os. Słoneczne 14, 27-400 Ostrowiec Św.
- faksem: tel./fax. 41 247 66 76,
- skan e-mailem na adres: i.grudzien@cbpk.pl

Zgłoszenia mailowe są jedynie rezerwacją miejsca dla osoby. Oryginał zgłoszenia należy niezwłocznie odesłać na adres firmy.

Zgłoszenia można także składać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Przasnyszu, ul. Św. Stanisława Kostki 5, 06-300 Przasnysz, w Wydziale Rozwoju Gospodarczego, Rynku Pracy, Promocji, Rolnictwa i Ochrony Środowiska – I Pietro, bądź faxem pod nr : 29-752-22-70, ew. skanem na adres promocja@powiat-przasnysz.pl

Szczegółowe informacje udziela firma Centrum Biznesu i Promocji Kadr Sp. z o. o. os. Słoneczne 14, 27-400 Ostrowiec Św.: koordynator: Pani Iwona Grudzień tel. 696-085-244

Zaproszenie - pobierz

Formularz zgłoszeniowy - pobierz