ZAPRASZAMY NA SEMINARIUM – „KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA NA OBSZARACH WIEJSKICH”

Opublikowane przez ZAPRASZAMY NA SEMINARIUM – „KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA NA OBSZARACH WIEJSKICH”

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Ostrołęka oraz Sekretariat Regionalny KSOW w Województwie Mazowieckim serdecznie zapraszają na seminarium „Kobieta przedsiębiorcza na obszarach wiejskich”, które odbędzie się w dniu 25 listopada 2015 r. (środa) w godz. 9.30-14.30 w restauracji "Kwadrans" w Ostrołęce przy ul. Stacha Konwy 3a.

Seminarium jest skierowane do mieszkańców obszarów wiejskich północno-wschodniego Mazowsza, a w szczególności kobiet: przedstawicieli kół gospodyń wiejskich, członków lokalnych grup działania, wytwórców produktów tradycyjnych, lokalnych producentów żywności, rolników ekologicznych, przedstawicieli samorządów lokalnych i innych osób aktywnie działających na rzecz przedsiębiorczości na obszarach wiejskich.

Celem seminarium jest aktywizacja społeczności lokalnej i przedsiębiorczości na obszarach wiejskich.

Szczegółowe informacje i program seminarium znajdują się w zaproszeniu - pobierz tutaj.

Wydział Rozwoju Gospodarczego, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska