Zapraszamy na Wirtualny Targ Powiatu Przasnyskiego!

Z powodu stanu epidemii, który nałożył konieczność zamknięcia okolicznych targowisk zależy nam, aby nasi lokalni producenci żywności (i nie tylko) mogli nadal oferować swoje produkty, a mieszkańcy mogli je kupować. Wychodzimy więc z ideą stworzenia Wirtualnego Targu Powiatu Przasnyskiego i okolic. Zapraszamy do założonej przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu grupy na portalu społecznościowym Facebook: <<tutaj>>, gdzie producenci będą mogli zaoferować dowóz płodów rolnych do drzwi klientów (lub inną formę sprzedaży bezpośredniej), a mieszkańcy zainteresowani bezpośrednim zakupem warzyw, owoców, jaj, wędlin oraz innych produktów rolnych, będą mogli korzystać z tych ofert i polecać dostawców, z usług których korzystają. Liczymy, że taka forma współpracy pozwoli nam przetrwać ten trudny okres.

Wirtualny targ powiatu przasnyskiego