ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNĄ KONFERENCJĘ – PRZASNYSZ 25.02.2010

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu, Mazowiecki Serwis Gospodarczy oraz Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych serdecznie zapraszają na bezpłatną Konferencję Regionalną na temat pozyskiwania dotacji UE dla przedsiębiorców i samorządowców, która odbędzie się w dniu 25 lutego 2010 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Przasnyszu, ul. Św. St. Kostki 5 - sala konferencyjna.
Program konferencji - pobierz. Formularz zgłoszeniowy - pobierz