ZARZĄD POWIATU OGŁASZA KONKURS NA DYREKTORA LO IM. KEN W PRZASNYSZU

Na posiedzeniu w dniu 5 marca Zarząd Powiatu Przasnyskiego podjął decyzję o ogłoszeniu konkursu na dyrektora LO im. KEN w Przasnyszu. Tym samym Zarząd wszczął procedurę konkursową, którą rozpocznie powołanie Komisji Konkursowej, która w maju powinna wyłonić nowego dyrektora LO im. KEN w Przasnyszu.

W skład Komisji, zgodnie z obowiązującym prawem w tym zakresie wejdzie:

• trzech przedstawicieli organu prowadzącego szkołę lub placówkę,

• dwóch przedstawicieli organu sprawującego nadzór pedagogiczny,

• po jednym przedstawicielu:
    a) rady pedagogicznej,
    b) rady rodziców,
    c) zakładowych organizacji związkowych, przy czym przedstawiciel związku zawodowego nie może być zatrudniony w szkole lub placówce, której konkurs dotyczy.

Ogłoszenie o konkursie - pobierz.