Opublikowane przez ZAWIADOMIENIE O ROZSTRZYGNIĘCIU POSTĘPOWANIA DOT. PRODUKCJI I EMISJI PROMOCYJNYCH SPOTÓW TELEWIZYJNYCH I RADIOWYCH

Powiat przasnyski informuje o rozstrzygnięciu postępowania na zadanie pn. "Produkcja i emisja spotów telewizyjnych i radiowych promujących walory inwestycyjne kompleksów Przasnyskiej Strefy Gospodarczej". Zadanie jest częścią projektu pn. „Zwiększenie potencjału rozwojowego północnej części Mazowsza poprzez promocję gospodarczą terenów inwestycyjnych Przasnyskiej Strefy Gospodarczej” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013, Priorytet I. Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu, Działanie 1.7. Promocja gospodarcza, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Szczegóły dotyczące rozstrzygnięcia:

1. Zawiadomienie o rozstrzygnięciu postępowania - pobierz