ZAWIADOMIENIE O ROZSTRZYGNIĘCIU POSTĘPOWANIA NA WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ

Opublikowane przez ZAWIADOMIENIE O ROZSTRZYGNIĘCIU POSTĘPOWANIA NA WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ

Powiat Przasnyski informuje o rozstrzygnięciu postępowania na Wykonanie i wdrożenie strony internetowej promującej Przasnyską Strefę Gospodarczą w otoczeniu krajowym i międzynarodowym. Zadanie realizowane w ramach projektu pn. „Zwiększenie potencjału rozwojowego północnej części Mazowsza poprzez promocję gospodarczą terenów inwestycyjnych Przasnyskiej Strefy Gospodarczej” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013, Priorytet I. Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu, Działanie 1.7. Promocja gospodarcza, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu postępowania  - pobierz

Jarosław Gejda
Referat Rozwoju Gospodarczego,