ZENON SZCZEPANKOWSKI OTRZYMAŁ PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE LIGI KRAJOWEJ

Opublikowane przez ZENON SZCZEPANKOWSKI OTRZYMAŁ PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE LIGI KRAJOWEJ

Zenon Szczepankowski, Starosta Przasnyski i Przewodniczący Konwentu Powiatów Województwa Mazowieckiego został wyróżniony przez Ligę Krajową. Ogólnopolska uroczystość nadania wyróżnień i nagród im. Grzegorza Palki zwanych Samorządowymi Oskarami odbyła się 10.10.2010 r. w Galerii Porczyńskich im. Jana Pawła II w Warszawie. Wśród zasług naszego starosty wymienione zostały efektywna praca w gremiach wojewódzkich i krajowych na rzecz rozwoju samorządów powiatowych, a także przykłady dobrych praktyk samorządowych budujących katalog wzorów rozumnej pracy na rzecz dobra wspólnego.

Pierwsze nagrody Kapituła przyznała m. in.: prof. Jerzemu Buzkowi, prof. Michałowi Kuleszy, prof. Jerzemu Regulskiemu, prof. Danucie Hubner, czy prof. Lechowi Kaczyńskiemu.

Sławomir Czaplicki