ZENON SZCZEPANKOWSKI WYBRANY STAROSTĄ DZIESIĘCIOLECIA

Zenon Szczepankowski - Starosta Przasnyski i Przewodniczący Konwentu Powiatów Województwa Mazowieckiego otrzymał 2 kwietnia 2009 r. w Warszawie w trakcie XII Zgromadzenia Związku Powiatów Polskich skupiających 85 % samorządów powiatowych i miast na prawach powiatu statuetkę Starosty Dziesięciolecia. ZPP wydał też książkę o roli samorządów powiatowych w rozwoju Polski w ostatnim dziesięcioleciu. Powiat Przasnyski został scharakteryzowany w niej jako „inwestycyjny tygrys Mazowsza” z mottem: „Bo największym kapitałem jest człowiek...”.

Data: 2020-02-21
Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta