ZENON SZCZEPANKOWSKI WYRÓŻNIONY ZA ZASŁUGI DLA ROZWOJU SPORTU

Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego przyznał honorową odznakę „ZA ZASŁUGI W ROZWOJU SPORTU SZKOLNEGO” Zenonowi Szczepankowskiemu – staroście przasnyskiemu. Związek podsumował igrzyska młodzieży szkolnej Warszawy i Województwa Mazowieckiego w Wyszkowie w dn. 05.10.2011 r.
Zarząd Związku dostrzegł osobiste zaangażowanie naszego starosty w organizację zawodów szkolnych szczebla gminnego, powiatowego i wojewódzkiego.Ponadto docenił wysiłki powiatu przasnyskiego w stworzenie niemal od podstaw bazy sportowej w powiecie przasnyskim, w tym rozpoczęcie budowy Mazowieckiego Centrum Sportów Zimowych, pomoc w modernizacji Stadionu Miejskiego w Przasnyszu, budowa sal sportowych, boisk „Orlik”, dróg rowerowych i innych obiektów dla potrzeb sportu i rekreacji.

Sławomir Czaplicki