Ogłoszenia i Komunikaty

Zapraszamy na prelekcję dr. Andrzeja Białego "Służę Ojczyźnie, odpowiadam przed Bogiem"

Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział w Przasnyszu zaprasza do wspólnego udziału w realizacji zadania publicznego pt. "Ścieżkami historii". 16 maja 2024 roku o godzinie 15:00 w przasnyskim Cechu Rzemiosł Różnych odbędzie się prelekcja dr. Andrzeja Białego pt. "Służę Ojczyźnie, odpowiadam przed Bogiem".

Data publikacji: 2024-05-07

Nowo wybrany Zarząd Powiatu Przasnyskiego

Zarząd Powiatu Przasnyskiego wybrany podczas I sesji VII kadencji.

Data publikacji: 2024-05-06

Zapraszamy na I Sesję Rady Powiatu Przasnyskiego w nowej, VII kadencji

Zapraszamy na I Sesję Rady Powiatu Przasnyskiego.

Data publikacji: 2024-05-06

Przasnysz, 3 maja 2024 roku. Uroczyste obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja

Przasnysz, 3 maja 2024 roku. Uroczyste obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja z udziałem Wicestarosty Powiatu Przasnyskiego Renaty Kosman oraz Radnego Rady Powiatu Przasnyskiego Jarosława Szmulskiego.

Data publikacji: 2024-05-03

Kondolencje dla Pana Wojciecha Gregorczyka oraz Rodziny - z powodu śmierci Ojca

Szczere wyrazy współczucia i głębokiego żalu Panu Wojciechowi Gregorczykowi - pracownikowi Referatu Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Przasnyszu oraz Rodzinie - z powodu śmierci Ojca, składają Starosta Przasnyski Paweł Mostowy wraz z Zarządem Powiatu, Rada Powiatu Przasnyskiego, pracownicy Starostwa Powiatowego w Przasnyszu oraz wszystkich jednostek podległych.

Data publikacji: 2024-05-03

Dyżury aptek w Przasnyszu w maju 2024

Powiat Przasnyski informuje o aptekach pełniących dyżur na terenie miasta Przasnysz - w maju 2024 roku

Data publikacji: 2024-04-30

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 dla klas maturalnych ZSP w Przasnyszu

26 kwietnia 2024 r. Zespół Szkół Powiatowych w Przasnyszu pożegnał tegorocznych maturzystów, którzy zakończyli naukę w szkole średniej i wkrótce przystąpią do najważniejszego w ich młodym życiu egzaminu. Powiat Przasnyski reprezentowała Wicestarosta Renata Kosman, która skierowała do młodzieży życzenia wszelkiej pomyślności.

Data publikacji: 2024-04-29

Wicestarosta Renata Kosman kibicowała uczestnikom I etapu Korony Ziemi Przasnyskiej w Rostkowie

28 kwietnia w Rostkowie odbył się pierwszy bieg z cyklu Korona Ziemi Przasnyskiej pod nazwą Piątka Radioelektronika. W ramach imprezy rozegrano 3 biegi dla najmłodszych na dystansach 100 m, 500 m i 1 km oraz bieg główny na dystansie 5 km. W zawodach łącznie wystartowało ponad 200 osób (bieg główny + biegi dla dzieci).

Data publikacji: 2024-04-29

Powiat Przasnyski partnerem tegorocznego Otwarcia Sezonu Motocyklowego w Przasnyszu!

W sobotę, 27 kwietnia 2024 r. odbyła się jedna z największych imprez motocyklowych w regionie, która od lat może liczyć na wsparcie Powiatu Przasnyskiego. Za nami 11. odsłona Otwarcia Sezonu Motocyklowego w Przasnyszu. Głośne wydarzenie, w którym wzięło udział kilkaset jednośladów, zorganizował Auto Moto Klub „Rzemieślnik" w Przasnyszu wraz z Grupą Motocyklową ROD Przasnysz.

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych LO im KEN w Przasnyszu

26 kwietnia 2024 r. w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Przasnyszu odbyło się pożegnanie roku szkolnego 2023/2024 dla klas maturalnych. Naukę podsumowało przeszło 110 abiturientów, którzy niebawem przystąpią do egzaminu maturalnego.

Data publikacji: 2024-04-27