Uczniowie i nauczyciele podczas zakończenia roku szkolnego klas maturalnych LO im. KEN w Przasnyszu

26 kwietnia 2024 r. w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Przasnyszu odbyło się pożegnanie roku szkolnego 2023/2024 dla klas maturalnych. Naukę podsumowało przeszło 110 abiturientów, którzy niebawem przystąpią do egzaminu maturalnego.

W uroczystym zakończeniu udział wziął Starosta Przasnyski Paweł Mostowy, przedstawiciel organu prowadzącego szkołę, który nagrodził najlepszą absolwentkę - Katarzynę Glinkę (średnia 5,60) przekazując jej rower marki KROSS ufundowany przez Zarząd Powiatu.
Zarząd Powiatu Przasnyskiego postanowił uhonorować również nagrodami laureatów olimpiad: Katarzynę Glinkę, finalistkę Olimpiady Historycznej oraz  Aleksandra Romasza, finalistę Olimpiady Matematycznej. Serdecznie Gratulujemy.

Nagrodzeni zostali także uczniowie z poszczególnych gmin, którzy osiągnęli najwyższe średnie ocen:
- Julia Przybysz, klasa 4a, najlepsza absolwentka z gminy Przasnysz, średnia 5,40
- Zuzanna Chmielińska, klasa 4c, najlepsza absolwentka z gminy Krzynowłoga Mała, średnia 5,0
- Maja Kacprzak i Aleksander Romasz, klasa 4a, najlepsi absolwenci z miasta Przasnysza, średnia 5,36
- Dominika Rutkowska, klasa 4c, najlepsza absolwentka z gminy Czernice Borowe, średnia 4,75
- Małgorzata Gruszczyńska, klasa 4g, najlepsza absolwentka z gminy Chorzele, średnia 5,44
- Paweł Ustowski, klasa 4g, najlepsza absolwentka z gminy Krasne, średnia 5,44

Podziękowano również absolwentom, którzy przez ostatni rok szkolny reprezentowali szkołę w poczcie sztandarowym.

Żegnając tegorocznych absolwentów, w imieniu organu prowadzącego szkołę, życzymy im sukcesów na maturze i podejmowania słusznych decyzji w dorosłym życiu. Oby udane egzaminy otworzyły Wam drogę w dorosły świat, zapewniając wymarzone i dobre życie.