Grafika. Od lewej: herb Powiatu Przasnyskiego, napis

Rusza kolejna edycja stypendiów za wybitne osiągnięcia w różnych sferach działalności edukacyjnej dla szczególnie uzdolnionych studentów zamieszkałych na terenie powiatu przasnyskiego na rok akademicki 2023/2024.

Do 30 października 2023 roku są przyjmowane wnioski o przyznanie stypendium dla uzdolnionych studentów, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu uzyskują wysokie osiągnięcia w dziedzinie nauki, sztuki lub sportu. Osoby zainteresowane uzyskaniem stypendium winny złożyć wniosek wraz z wymaganymi załącznikami w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu.

Regulamin i druk wniosku są dostępne do pobrania w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu

oraz w Wydziale Rozwoju, Promocji, Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu (II piętro, pokój 206).