Zapraszamy na prelekcję dr. Andrzeja Białego "Służę Ojczyźnie, odpowiadam przed Bogiem"

Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział w Przasnyszu zaprasza do wspólnego udziału w realizacji zadania publicznego pt. "Ścieżkami historii". 16 maja 2024 roku o godzinie 15:00 w przasnyskim Cechu Rzemiosł Różnych odbędzie się prelekcja dr. Andrzeja Białego pt. "Służę Ojczyźnie, odpowiadam przed Bogiem".

Data publikacji: 2024-05-07

Kondolencje dla Pana Wojciecha Gregorczyka oraz Rodziny - z powodu śmierci Ojca

Szczere wyrazy współczucia i głębokiego żalu Panu Wojciechowi Gregorczykowi - pracownikowi Referatu Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Przasnyszu oraz Rodzinie - z powodu śmierci Ojca, składają Starosta Przasnyski Paweł Mostowy wraz z Zarządem Powiatu, Rada Powiatu Przasnyskiego, pracownicy Starostwa Powiatowego w Przasnyszu oraz wszystkich jednostek podległych.

Data publikacji: 2024-05-03

Dyżury aptek w Przasnyszu w maju 2024

Powiat Przasnyski informuje o aptekach pełniących dyżur na terenie miasta Przasnysz - w maju 2024 roku

Data publikacji: 2024-04-30

Zmiana czasu pracy Starostwa Powiatowego w Przasnyszu

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu informuje, że w dniu 2 maja 2024 roku Urząd będzie nieczynny. W zamian, Urząd będzie otwarty w sobotę 27 kwietnia 2024 roku.

Data publikacji: 2024-04-18

Szczere wyrazy współczucia dla Pani Wiesławy Dąbrowskiej-Jaworskiej

Przekazujemy szczere wyrazy współczucia Pani Wiesławie Dąbrowskiej-Jaworskiej, z powodu śmierci Mamy.

Data publikacji: 2024-04-10

LXXXIV sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

LXXXIV sesja Rady Powiatu Przasnyskiego odbędzie się 16 kwietnia 2024 r. o godz. 14:30 w sali konferencyjnej na II piętrze Centrum Aktywizacji Biznesu (Starostwo Powiatowe w Przasnyszu, ul. Św. St. Kostki  5, 06-300 Przasnysz)

Data publikacji: 2024-04-10

Komunikat dotyczący Ogólnopolskiej Karty Seniora

Szanowni Państwo, z dniem 22 kwietnia 2024 roku kończy się współpraca Powiatu Przasnyskiego ze Stowarzyszeniem MANKO i Międzynarodowym Instytutem Rozwoju Społecznego. Powiat Przasnyski wstrzymuje wydawanie lokalnej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora, a wydane do tej pory karty zostaną dezaktywowane. Zachęcamy posiadaczy Kart do zapoznania się z alternatywnymi możliwościami korzystania z benefitów, odsyłamy do strony internetowej Głosu Seniora - https://glosseniora.pl/

Data publikacji: 2024-04-08

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych w Zespół Szkół Powiatowych im.mjra Henryka Sucharskiego w Przasnyszu przy ul. Mazowieckiej 25 w dniu 16 kwietnia 2024 roku w godzinach 8:00-13:00

Data publikacji: 2024-04-05

Ogłoszenie w sprawie konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta

Data publikacji: 2024-04-04, 15:30

Dyżury aptek w Przasnyszu w kwietniu 2024

Powiat Przasnyski  informuje o aptekach pełniących dyżur na terenie miasta Przasnysz - w kwietniu 2024 roku.

Data publikacji: 2024-03-29

ogloszenia-i-komunikaty