przasnysz commune
image header of the site
06-300 Przasnysz, ul. Św. St. Kostki 5, tel./fax 29 752 22 70, pon.,śr.,czw.,pt. godz.: 8:00-16:00, wt.: 7:00-16:00 starostwo@powiat-przasnysz.pl

autonomy


SKŁAD RADY POWIATU PRZASNYSKIEGO IV KADENCJI


 



























































































IMIĘ I NAZWISKO



ZAMIESZKAŁY



FUNKCJA



Marek Walędziak



Parciaki, Gm. Jednorożec



Przewodniczący Rady Powiatu



Zenon Szczepankowski



Chorzele



Starosta Przasnyski



Tomasz Osowski



Przasnysz



Wicestarosta Przasnyski



Jarosław Antoni Tybuchowski



Krasne



etatowy członek Zarządu Powiatu



Małgorzata Grabowska



Grabowo



członek Zarządu Powiatu



Bogdan Kruszewski



Wiktorowo, Gm. Krzynowłoga Mała



członek Zarządu Powiatu



Krzysztof Bieńkowski



Przasnysz



Wiceprzewodniczący Rady Powiatu



Dariusz Chodkowski



Chorzele



Wiceprzewodniczący Rady Powiatu



Bartłomiej Kołakowski



Dzielin, Gm. Czernice Borowe



Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego
i Rynku Pracy



Piotr Marchliński



Mirów, Gm. Przasnysz



Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Infrastruktury



Krzysztof Nieliwodzki



Chorzele



Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych
i Bezpieczeństwa Publicznego



Arkadiusz Siejka



Przasnysz



Pzewodniczący Komisji Zdrowia, Oświaty,
Kultury i Sportu



Janusz Osiadacz



Przasnysz



Przewodniczący Komisji Rewizyjnej



Dariusz Wilga



Ulatowo Pogorzel, Gm. Jednorożec



Przewodniczący Komisji Budżetowej



Maria Malińska



Świniary, Gm. Krzynowłoga Mała



członek Rady Powiatu



Piotr Sekuna



Bogate, Gm. Przasnysz



członek Rady Powiatu



 


SKŁAD KOMISJI REWIZYJNEJ:






























L.P.



IMIĘ I NAZWISKO


1.

Janusz Osiadacz - Przewodniczący


2.

Dariusz Wilga


3.

Piotr Marchliński


4.

Krzysztof Nieliwodzki


5.

Piotr Sekuna



 


SKŁAD KOMISJI BUDŻETOWEJ:






























L.P.



IMIĘ I NAZWISKO


1.

Dariusz Wilga - Przewodniczący


2.

Arkadiusz Siejka


3.

Krzysztof Bieńkowski


4.

Jarosław Tybuchowski


5.

Zenon Szczepankowski




SKŁAD KOMISJI ROZWOJU GOSPODARCZEGO I RYNKU PRACY:






























L.P.



IMIĘ I NAZWISKO


1.

Bartłomiej Kołakowski - Przewodniczący


2.

Jarosław A. Tybuchowski


3.

Bogdan Kruszewski


4.

Tomasz Osowski


5.

Małgorzata Grabowska



 


SKŁAD KOMISJI ZDROWIA, OŚWIATY, KULTURY I SPORTU:






























L.P.



IMIĘ I NAZWISKO


1.

Arkadiusz Siejka - Przewodniczący


2.

Janusz Osiadacz


3.

Krzysztof Bieńkowski


4.

Dariusz Chodkowski


5.

Zenon Szczepankowski



 


SKŁAD KOMISJI ROLNICTWA, OCHRONY SRODOWISKA I INFRASTRUKTURY:






























L.P.



IMIĘ I NAZWISKO


1.

Piotr Marchliński - Przewodniczący


2.

Maria Malińska


3.

Dariusz Chodkowski


4.

Bartłomiej Kołakowski


5.

Bogdan Kruszewski



 


SKŁAD KOMISJI SPRAW SPOŁECZNYCH I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO:






























L.P.



IMIĘ I NAZWISKO


1.

Krzysztof Nieliwodzki - Przewodniczący


2.

Maria Malińska


3.

Piotr Sekuna


4.

Małgorzata Grabowska


5.

Tomasz Osowski



scroll to top
Data: 2022-05-23
Name-day: