Opublikowane przez 10-LECIE ZSP W CHORZELACH ORAZ INAUGURACJA NOWEGO PROGRAMU INWESTYCYJNEGO STAROSTWA POWIATOWEGO W PRZASNYSZU

W niedzielę, 2-go grudnia br. odbędzie się uroczystość 10-lecia nadania imienia i sztandaru Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych w Chorzelach połączona z inauguracją nowego programu inwestycyjnego Starostwa Powiatowego w Przasnyszu ukierunkowanego na rozwój gospodarczy Powiatu.

Uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 11.45 w kościele pw. Św. Trójcy w Chorzelach.

O godz. 13:00 w Hali Sportowej ZSP w Chorzelach przedstawiony zostanie projekt rozwoju Przasnyskiej Strefy Gospodarczej z podstrefą w Chorzelach. Będzie to największe przedsięwzięcie inwestycyjne powiatu przasnyskiego, porównywalne z budową szpitala w Przasnyszu, kompleksową przebudową dróg powiatowych, inwestycjami oświatowymi, czy Przasnyską Strefą Gospodarczą w Sierakowie. W dyskusji z mieszkańcami udział wezmą marszałek województwa Adam Struzik, starosta przasnyski i burmistrz Chorzel.

Po oficjalnych uroczystościach odbędzie się koncert zespołu Demobil Blues.

Władze samorządowe oraz dyrekcja szkoły zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu przasnyskiego i liczą na dużą frekwencję.

Wizualizacja planowanego pasa infrastruktury.

Sławomir Czaplicki
Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego,