50-lecie Koła Łowieckiego „Bażant” w Przasnyszu

W sobotę 16 listopada o godz. 14 w kościele farnym w Przasnyszu odprawiona została Msza św. za członków i sympatyków koła oraz za zmarłych łowczych. Następnie w Zajeździe Sebory odbyła się kolejna część uroczystości gdzie wspominano historię koła, wręczono odznaczenia i podziękowania za współpracę, a przybyli goście złożyli życzenia członkom koła na czele którego stoi obecnie Witold Moreń. Złoty jubileusz przasnyskiego koła był świętem łowczych, którzy zgodnie z wielowiekową tradycją dbają o ojczystą przyrodę. Na uroczystości obecni byli również samorządowcy: starosta, burmistrz Przasnysza, wójt gminy Przasnysz, Jednorożec I Czernice Borowa a także przedstawiciele nadleśnictwa i służb mundurowych.

50-lecie Koła Łowieckiego "Bażant" w Przasnyszu

Data: 2020-02-17