Ferie zimowe 2023 na lodowisku powiatowym w Przasnyszu. Treść w artykule.

13 lutego w województwie mazowieckim rozpoczną się ferie zimowe. Dla tych, którzy lubią je spędzać aktywnie, wprowadzamy akcję promocyjną na lodowisku powiatowym w Przasnyszu. Za zgodą Starosty Krzysztofa Bieńkowskiego, w poniedziałki, wtorki i środy bilety oraz wejściówki dla osób niepełnosprawnych będzie można zakupić z atrakcyjnymi rabatami.

Jazda na łyżwach wprawia w ruch wszystkie partie mięśni i pozwala spalić nadmiar zimowego tłuszczyku. Już godzina jazdy w tygodniu pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Jazda na łyżwach pozwala zadbać o serce i poprawia krążenie krwi, a wspólne szusowanie zacieśnia więzy między bliskimi osobami. Na łyżwy możemy wybrać się z przyjaciółmi, rodziną, ze znajomymi. W związku z tym, podczas ferii na lodowisku powiatowym w Przasnyszu, wprowadzamy atrakcyjne upusty!

● W poniedziałki warto przyjść na lodowisko przy ulicy Mazowieckiej w Przasnyszu z przyjacielem, bliską osobą lub członkiem rodziny. Wejściówki dla dwóch osób można zakupić w cenie pojedynczego biletu.
● We wtorki 4-osobowa grupa wejdzie na taflę w cenie 3 biletów. Najtańsza wejściówka - gratis.
● W środy promocja dotyczy łyżew, które można wypożyczyć zupełnie za darmo.
● Przez cały tydzień obowiązuje także promocja dla osób niepełnosprawnych. Bilet dla posiadaczy orzeczenia lub legitymacji kosztuje jedyne 5 złotych.

Powiat Przasnyski zaprasza na lodowisko wszystkich chętnych. Choć ferie zimowe potrwają do 26 lutego, akcja promocyjna już obowiązuje i potrwa do czasu odwołania. Dobra zabawa zapewniona!