Chłopcy w strojach sportowych stoją podzieleni na cztery grupy

W dniach 1-2 kwietnia 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Przasnyszu rozegrano turniej finałowy siatkówki dziewcząt i chłopców w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2023.

W zawodach finałowych udział wzięło 8 zespołów podzielonych na 2 kategorie dziewcząt i chłopców, wyłonionych w eliminacjach gminnych i miejskich.

Rywalizacja stała na zadawalającym poziomie w obecności licznie zgromadzonych kibiców. W kategorii dziewcząt zwyciężyły dziewczęta z SP 3 Przasnysz, w kategorii chłopców wygrali chłopcy z SP Bogate. Zwycięzcy będą reprezentowali nasz powiat na zawodach rejonowych.

Dziewczęta - uczestnicy:
PSP Chorzele, PSP Zaręby, SP3 Przasnysz, SP Jednorożec

Klasyfikacja końcowa dziewcząt: (kolejno: miejsce, nazwa szkoły, punkty, sety, punkty PIMS):
I, SP3 Przasnysz, 8, 6:1, 15
II, PSP Chorzele, 4, 4:2, 13
III, PSP Zaręby, 4, 4:2, 11
IV, SP Jednorożec, 2, 2:6, 9

Chłopcy - uczestnicy:
SP Bogate, PSP Zaręby, SP3 Przasnysz, SP2 Przasnysz

Kolejność rozgrywanych meczy i wynik - chłopcy (kolejno: kolejność, nazwa szkół, wynik):

Klasyfikacja końcowa:
Klasyfikacja końcowa chłopców: (kolejno: miejsce, nazwa szkoły, punkty, sety, punkty PIMS):
I, SP Bogate, 9, 6:0, 15
II, PSP Zaręby, 4, 6:4, 13
III, SP2 Przasnysz, 3, 3:5, 11
IV, SP3 Przasnysz, 1, 1:6, 9