Zdjęcie zbiorowe Starosty Przasnyskiego i uczestników zajęć tanecznych w Jednorożcu

Powiat Przasnyski rozpoczął realizację najnowszego projektu realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2024 r., obejmującego zajęcia taneczne dla mieszkańców Gminy Jednorożec. Pierwszy trening, podczas którego uczestników powitał Starosta Paweł Mostowy, odbył się w środę 7 lutego 2024 r. W ramach projektu utworzyliśmy dwie grupy: podstawową i zaawansowaną, każda po ok. 20 osób. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca w pierwszej z grup.

Prozdrowotny projekt finansowany z Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego 2024 wkroczył w fazę realizacji. Za sprawą treningów - odbywających się raz w tygodniu w małej sali gimnastycznej w Zespole Placówek Oświatowych w Jednorożcu - różne grupy wiekowe zyskają możliwość poprawienia kondycji i nauki tańca.

Zajęcia, które prowadzi Anna Michalska - Studniak - profesjonalna trenerka tańca, odbywają się w każdą środę:

● dla grupy podstawowej - 15:45-16:45
● dla grupy zaawansowanej - 16:45-17:45

Jest jeszcze możliwość dołączenia do grupy, która będzie uczyła się tańczyć od podstaw. Zostały ostanie wolne miejsca! Informacje oraz zapisy dostępne są pod numerem telefonu 794 - 682 - 315.