Zdjęcie grupowe młodych zawodniczek turnieju mini koszykówki

W dniach 17-18 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 w Przasnyszu rozegrano finały Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Dziewcząt i Chłopców klas IV-VI.

Do finałowych rozgrywek, po eliminacjach gminnych i miejskich przystąpiło 5 drużyn dziewczęcych ze szkół podstawowych w Przasnyszu (SP2,SP 1), Zarębach, Jednorożcu i Chorzelach, oraz 4 drużyny chłopięce z  SP 2 Chorzele, SP Jednorożec, SP Krzynowłoga Wielka i gospodarz zawodów - SP 2 Przasnysz. Uroczystej dekoracji zwycięzców dokonała Wicestarosta Przasnyski Renata Kosman.

W rywalizacji dziewcząt po niezwykle emocjonujących, wyrównanych i stojących na wysokim poziomie zawodach rozegranych w formule „każdy z każdym”  stosunkiem małych punktów zwyciężyły dziewczęta z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Chorzelach.

W rywalizacji chłopców, również rozgrywanej w formule „każdy z każdym” bezapelacyjne zwycięstwo odnieśli chłopcy z SP 2 Przasnysz wygrywając  wszystkie mecze.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt
1. SP nr 2 Chorzele     6 pkt
2. SP Jednorożec        6 pkt
3. SP nr 2 Przasnysz   6 pkt