Dyrektor szkoły, opiekunowe oraz dziewczęce drużyny na hali sportowej w przasnyskim Liceum Ogólnokształcącym

25 marca br. rozegrano w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej finałowy turniej piłki siatkowej w kategorii szkół powiatowych. Gospodarzami turnieju w kategorii dziewcząt było LO im KEN w Przasnyszu, a chłopcy gościli w ZSP Przasnysz.

Zarówno w przypadku dziewcząt jak i chłopców klasą sama w sobie były uczennice i uczniowie LO KEN, zwyciężając we wszystkich meczach po 2:0 w setach. Drugie miejsce zajęli uczniowie i uczennice ZSP w Przasnyszu. Podium w przypadku dziewcząt uzupełniły zawodniczki ZSP Chorzele, a w przypadku chłopców uczniowie LO Jednorożec.

Na uwagę zasługiwał wysoki poziom sportowy poszczególnych meczy, miła, sportowa atmosfera oraz uczciwa rywalizacja prowadzona w duchu fair play.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA – DZIEWCZĘTA
1. LO KEN PRZASNYSZ