Dyrekcja i uczniowie na zakończeniu roku dla klas maturalnych w Zespole Szkół Powiatowych w Chorzelach

26 kwietnia 2024 roku Zespół Szkół Powiatowych im. W.S. Reymonta w Chorzelach pożegnał uroczystym apelem tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy weszli w kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, przedstawiciele Rady Rodziców, grono pedagogiczne. Nie zabrakło również rodziców, dyrekcji, wychowawców klas maturalnych jak i samych absolwentów, którzy grali podczas uroczystości pierwszoplanową rolę. Powiat Przasnyski reprezentowała Kierownik Referatu Rozwoju, Aktywizacji Biznesu i Promocji Starostwa Powiatowego w Przasnyszu Magdalena Kowalewska, która odczytała okolicznościowy list Starosty Przasnyskiego Pawła Mostowego, skierowany do absolwentów.

Po pięknym przemówieniu Dyrektor ZSP w Chorzelach Anny Kostrzewy oraz wzruszającej części artystycznej nadszedł czas na wyróżnienia absolwentów, którzy uzyskali świadectwo z „czerwonym paskiem”, a byli to:
- Kinga Małkowska
- Karolina Czaplicka
- Zuzanna Krzemińska
- Wiktoria Lipińska
-  Wiktoria Okraska.

Nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe otrzymali:
- Kinga Małkowska
- Kacper Ejma
- Jakub Zapadka
- Paweł Zdziebłowski
- Wiktoria Okraska
- Sabina Wróbel
- Magdalena Pogonowska
- Małgorzata Majewska.

Podziękowano również absolwentom, którzy przez ostatni rok szkolny reprezentowali szkołę w poczcie sztandarowym.

Żegnając tegorocznych absolwentów, w imieniu organu prowadzącego szkołę, życzymy im sukcesów na maturze i podejmowania słusznych decyzji w dorosłym życiu. Oby udane egzaminy otworzyły Wam drogę w dorosły świat, zapewniając wymarzone i dobre życie