Zawody pływackie na powiatowym basenie w Chorzelach

Pływając, poprawiamy siłę i wytrzymałość. Praca w wodzie usprawnia krążenie krwi w naszym ciele, wzmacnia kondycję, zwiększa wydolność płuc i redukuje stres. Ferie zimowe będą doskonałym czasem, aby uprawiać sport oraz relaksować się na powiatowej pływalni w Chorzelach. To także szansa, aby nauczyć się stawiać w wodzie pierwsze kroki, poczuć się w niej swobodnie i odczuwać z pływania satysfakcję.

Z szerokiej oferty atrakcji wodnych mogą korzystać zarówno osoby indywidualne, jak i zorganizowane grupy. Zapraszamy także gości, przebywających na terenie powiatu przasnyskiego podczas ferii. Na basenie można nie tylko pływać, zrelaksować się w jakuzzi, skorzystać z wyremontowanej zjeżdżalni, wygrzać się w saunie suchej (fińskiej) i mokrej (parowej) oraz solarium.

Działa tu także szkółka pływacka, która umożliwi naukę od podstaw oraz szlifowanie umiejętności bardziej zaawansowanych uczestników. Lekcje dla dzieci i młodzieży prowadzone przez tutejszych ratowników, będących wykwalifikowanymi instruktorami pływania, odbywają się codziennie o godzinie 17:00 (początkujący) i 18:00 (zaawansowani). Godzinne szkolenie kosztuje 25 złotych i umożliwia skuteczną naukę, co potwierdza fakt, że uczestnicy szkółki z sukcesem startowali w Zawodach o Puchar Starosty Przasnyskiego.

Na basenie realizowane są również ćwiczenia z korygowania wad postawy pływaniem. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek 17:00; inny termin jest możliwy po uzgodnieniu z prowadzącym. Istnieje możliwość zamówienia indywidualnych szkoleń pływackich dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, a wszystkiemu towarzyszy świetna atmosfera oraz przyjazne podejście do uczestników.

Warto przypomnieć o nadal obowiązującej promocji "tanie środy", którą kierownictwo basenu wprowadziło za zgodą Zarządu Powiatu Przasnyskiego. W każdą środę, w godzinach 16:00-22:00, bilet uprawniający do dwugodzinnego korzystania z pływalni można zakupić za jedyne 10,00 zł.

Basen jest czynny codziennie w godzinach 8.00-22.00. Serdecznie zapraszamy!

Galeria zdjęć