DELEGACJA NSZZ SOLIDARNOŚĆ SPOTKAŁA SIĘ ZE STAROSTĄ PRZASNYSKIM KRZYSZTOFEM BIEŃKOWSKIM.

29 listopada w gabinecie starosty Krzysztofa Bieńkowskiego miało miejsce ważne spotkanie dot. trudnej sytuacji finansowej szpitala powiatowego im dr. W. Oczko w Przasnyszu. Starostę odwiedzili przedstawiciele związku zawodowego NSZZ Solidarność: Maria Jolanta Ochman – Przewodnicząca Rady Sekretariatu Ochrony Zdrowia Komitetu Krajowego NSZZ Solidarność oraz Waldemar Dubiński – Wiceprzewodniczący Regionu Mazowsze. Towarzyszyły im przedstawicielki lokalnej organizacji związku: przewodnicząca Krystyna Janowska oraz Halina Szulc. W spotkaniu wzięła również udział Renata Wenda - Członek Zarządu Powiatu.

Wizyta NSZZ Solidarność
Krzysztof Bieńkowski zapewnił związkowców, że Rada i Zarząd powiatu podejmą wszelkie środki, by zapewnić sprawne funkcjonowanie szpitala z uwzględnieniem potrzeb pracowników i pacjentów.

Omówiono również trudną sytuację finansową pracowników i szpitala.

Data: 2019-07-16
Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli